Prefabrik Yapılar

Hayalinizdeki bağ evi yada ofis yapılarınızı Moduler Prefabrik Sistem kullanarak projelendirip inşasını en ekonomik şartlarda sağlıyoruz. Modüler sistemin avantajları olarak 3x7 metre olan starndart 21 m2 prefabrik modüller fabrikasyon hazır imalat olduğundan fiyatları ekonomiktir. Bu modülleri istediğiniz m2 leri sağlamak için arttırıp hazırladığımız proje referans alınarak dizeyn ediyoruz. Bu sayede oluşturulan mekânlar hem imalat süreci acısından hemde uygulama açısından çok cazip avantajlar oluşturmaktadır.

Zen Mimarlık farkı ile düşlediğiniz mekanları titizlikle projelere dökmek, gerekli proje onaylarını almak ve prefabrik yapınızı inşa etmek daha güvenli ve daha ucuz. Prefabrik sistem yapan firmalardan farkımız fiyatımıza tüm işlerin dahil olmasıdır.Bu işler; zemin hafriyatının alınması, temel betonunun atılması, prefabrik modüllerin nakliye ücretleri ve nakliye sigortasının yapılması, elektrik-su tesisatlarının yapılması, zemin-duvar kaplamaları işleri, mutfak tezgahı işi, lavabo ve banyo mobilyaları ve teras zemin kaplamalarıdır.

Modüler Prefabrik Sistemin hızlı imalat süreci ve ekonomik kazanımlarından faydalanmanız ve daha detaylı bilgi almanız için sizleri Amasya Zen Mimarlık Ofisimize bekliyoruz..

Diğer Hizmetler: