Çelik Yapılar

Gelişen teknoloji ile beraber çelik yapı imalatının yaygınlaşması  sistemin maliyetlerinin dahada düşmesine olanak vermiştir. Böylece köy alanları yada şehir merkezlerinde hızlı ve ekonomik bir inşa süreciyle modern yapılarınızı sizlere teslim etmekteyiz. Çelik sistemlerde geniş açıklıklar geçilebildiği için daha modern çizgiler oluşturulup büyük ferah alanların oluşması artık daha kolay.  Ayrıca çelik malzemenin deprem titreşimlerine karşı mukavemeti fazla olduğundan diğer malzemelere göre tercih sebebi olmaktadır. 

Zen Mimarlık olarak köy alanları ve şehir merkezlerindeki bağ evi, konut yapıları, ofis binaları, showroom alanları, satış ofisi ve çarşı dükkanları gibi bir çok alanla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Projelendirme, onay süreçleri, inşaat izin belgeleri ve inşaat uygulama işleri dahil anahtar teslimi yaptığımız işlerde düşlediğiniz mekânları en hızlı ve ekonomik şekilde sizlere sunuyoruz. 

Modern malzemelerin başında gelen çelik sistem hakkında daha fazla bilgi almak için sizleri Amasya Zen Mimarlık ofisimize bekliyoruz...

Diğer Hizmetler: