Bağ Evleri

Sakin ve gürültüden uzak  köy bölgelerinde bulunan arazileriniz için hayal ettiğiniz  yapıları özenle kağıtlara döküyoruz. Ön proje hazırlama, maliyet analizleri, mimari proje oluşturma, gerekli proje izinlerini alma  ve deneyimli ekibimizle ekonomik inşaat maliyetleri oluşturma konusunda sizlerin yanındayız. Firmamızın farkı olarak; projelendirme ve uygulama aşamalarında siz değerli müşterilerimize beraber hareket edip istediğiniz kriterlerde yapınızın tamamlanmasını sağlamaktayız. Bu sayede projelendirme ve uygulama aşamalarında size özgü tasarımlar ve bütçenize uygun malzeme seçimleriyle istediğiniz mekânları oluşturuyoruz.

Anahtar teslimi projelerimizin yanında dilerseniz sadece projelendirme ve inşaat onayı işlemlerini de yapabiliyoruz. Fakat bu işlemden sonra onaylanan projemizin uygulamasını sürekli takip etmeyi kendimize görev olarak görüyoruz. Projelendirme kapsamında çevre düzenlemesi, bahçe dizaynı ve iç dekorasyon konularında görsel projelerimizle uygulama aşamalarını destekliyoruz.

Arsanızla ilgili hayal ettiğiniz bağ evi için fikir ve uygun m2 fiyatları almak için sizleri Zen Mimarlık Amasya ofisimize bekliyoruz...

Diğer Hizmetler: