Ahşap Yapılar

Konut mimarisinin uzun yıllar kullanılan malzemesi ahşap, ülkemizin her bölgesinde rağbet gören geleneksel bir malzemedir. Kullanım kolaylığı ve kolay inşa özelliğiyle dikkat çeken ahşap malzeme bulunduğu ortama yaydığı sıcak atmosfer ile de ön plana çıkmaktadır. Tercih sebepleri diğer malzemelere göre oldukça fazla olan malzeme uygun fiyat ve kolay işçiliği ile inşaat sektöründe tercih edilen önemli bir yapı malzemesidir.

Şehir merkezlerinde ve kırsal alanlarda bulunan eski evler maalesef günümüzde beklenene modern mekânları ve konforu desteklemekte yetersiz kalmaktadır. Zen Mimarlık olarak geleneksel inşaat malzemesi olan ahşap elemanları modern çizgilerle buluşturup günümüz konforunu sağlayacak mekânlar oluşturuyoruz. Dış cephe,  zemin kaplamaları, modern mutfak tasarımları ve banyo-tuvalet gruplarının daha  estetik ve kullanılabilir özelliklerde tasarlanması sayesinde modern mimarinin tadına varacaksınız. Uygulama aşamasında da ekibimiz ile beraber yürüteceğimiz titiz çalışmalar neticesinde yılın 12 ayı kullanabileceğiniz alanları oluşturuyoruz. Ekonomik inşaat fırsatları ile artık kullanmadığınız arsalarınızda gönül rahatlığı ile vakit geçirebileceğiniz mekanları kısa sürede inşa ediyoruz.

Ahşap evlerinizi modern çizgiler ile tasarlayıp ekonomik inşaat seçenekleriyle uygulatmak için sizleri Zen Mimarlık Amasya ofisimize bekliyoruz...

Diğer Hizmetler: