Zen Mimarlık Kentsel Yenileme ve Restorasyon Hakkımızda

Firmamız; Yüksek Mimar ve Tarihi Yapı Restoratör’ ü Emre İPEK tarafından 30 yıllık Aile tecrübesinin modern mimari ile birleşmesi ile meydana gelmiştir. 2015 yılında yeni vizyon ile temelleri atılan şirketimiz “Zen Mimarlık Kentsel Yenileme ve Restorasyon” ismi ile hizmet vermeye devam etmektedir. İpekoğlu Ailesi olarak 1990 yılından beri İstanbul merkezli inşaat ve mimari hizmetler veren firma; kullanışlı proje, kaliteli malzeme ve kalifiyeli uygulama ilkesiyle 3K mottosu’ nu benimsemiş ve sizleri hep mutlu edecek işlere imza atmıştır. 
Bizlerde ‘’Zen Mimarlık’’ olarak bu geleneğimizi devam ettirip, modern ve dinamik tasarımlarla beraber ekonomik çözüm hedeflerimizle siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çalışmalarımız arasında Akyapı, Kalyon İnşaat ve Eşbah Yatırım gibi köklü firmalar ile beraber; müstakil konut yapıları, çok katlı konutlar, plaza binaları, fabrika binaları, otel yapıları ile tarihi yapı restorasyonu işlerine imza atmıştır. Yeni projelerimizle sizlerin yaşam alanlarına dokunmaya hazır olan “ Zen Mimarlık” ile evinizde, ofisinizde, eski tarihi yapılarınızda, fabrika binalarınızda, otel binalarınızda ve eğitim binalarınızda kaliteyi ekonomi ile aynı anda hissetmiş olacaksınız. 
 “ Your Archıtectural Desıgn / Sizin Mimari Tasarımınız”
sloganını hedefleyen firmamız; hayal edip düşlediğiniz mekânları sizlerle kağıtlara dökmek ve uygulama aşamasında da değerli fikirlerinize önem vererek yapılarınızın sizi yansıtan ve size ait tasarımlar olması için yanınızdadır. Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve iş ağları sayesinde projelendirme ve uygulama aşamalarında ‘’Ekonomik Çözüm’’ ilkesini hayata geçirmiştir. Bu sayede siz değerli misafirlerimize dilediği mekânları bütçenize uygun olarak en özel tasarım şekilleriyle hayata geçiriyoruz. 
Enerjimiz; modern mimarinin çizgileri ve ekonomik uygulama çözümlerimiz ile siz değerli misafirlerimizi memnun etmekten gelmektedir